מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך

מתנה למתגייס

אם בן משפחה, חבר או מכר עומד ללבוש ממש בקרוב את מדי צבא ההגנה לישראל, אתם תרצו בוודאי להשתתף בהתרגשות שלו. אחת הדרכים היעילות ביותר לאחל לו בהצלחה ולציין את המאורע המרגש היא רכישה של מתנה למתגייס, שבהחלט יכולה להיות גם שימושית עבורו. לפניכם מספר המלצות למתנות מומלצות למתגייסים הטריים, כמו גם על מקום בו תוכלו לרכוש את המתנות במחיר אטרקטיבי.

שאלת השאלות: אז מה קונים?

מגוון האפשרויות בבחירת מתנה למתגייס הוא רחב מאד, כאשר אינספור מתנות עומדות לרשותכם. בחירה מקובלת ראשונה היא בתכשיט כלשהו, אותו יוכל לענוד המתגייס במשך השירות (בהתאם לתקנות הספציפיות ביחידה, כמובן) – מה שיזכיר לו את הבית או את האדם שהעניק לו את המתנה. שרשרת עם חריטה לגבר היא רעיון מצוין עבור חיילים, בעוד שרכישת עגילים יכולה להתאים מאד לבנות המין היפה המתגייסות לצה"ל.

רעיון אפשרי אחר הוא מחזיקי מפתחות, שיכולים לכלול בתוכם גם ספרון תהילים – מצרך חשוב אחר אצל מתגייסים רבים. אפשר לרכוש עבור המתגייס מתנה בהשראת היחידה אליה הוא אמור להתגייס: נניח, שרשרת. מכיוון שסביר מאד להניח שהחייל יהיה מחובר מאד לטלפון הנייד שלו, בעיקר בשבועות הראשונים בהם הגעגועים לבית גדולים מאד – סטנד מעוצב לטלפון הנייד יכול בהחלט לעשות את העבודה. רעיון אחר שיכול להתאים הן עבור מתגייסים והן עבור משתחררים, הוא מגן הוקרה, עם הקדשה אישית מרגשת.

המקום לרכוש מתנות למתגייסים

הסקירה שהובאה כאן היא בסיסית בלבד, וכלל האפשרויות לרכישת מתנה למתגייס הוא רחב ועשיר מאוד. בין אם אתם רוצים לרכוש שרשרת עם חריטה לגבר, תכשיט או כל מוצר אחר, עליכם לדעת מהו המקום שמציע את המתנות האיכותיות ביותר והמתאימות ביותר לצרכים אלה – במחיר נוח ככל האפשר.

חברת יעלת חן קד''מ בע''מ – עיצוב וייצור מוצרי מתנות, יודאיקה וקידום מכירות היא הכתובת שלכם מאז 1988. היא מציעה מגוון מתנות לכל מטרה, החל משרשרת ועד מגן הוקרה. כל המתנות מעוצבות על פי רעיונות מקוריים של אנשי החברה, כאשר ניתן בהחלט להתאים אותן בצורה מלאה לנסיבות הענקת המתנה המוגדרת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מתנות לכריסמס