מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך

מתנה למתגייס

עבור רבים וטובים הרגע בו הבן או הבת מתגייסים הוא רגע חשוב מאוד ובעל משמעות רבה. זהו ללא ספק אחד הרגעים אשר ייזכר לאורך שנים ארוכות ותמיד ניתן יהיה לחזור אל יום הגיוס בכדי לספר על החוויה. אולם בכדי שהרגע הזה יהיה באמת רגע מיוחד במינו יש להוסיף לו את התיבול המיוחד, מתנה למתגייס. מתנה אשר תסמל עבורו את אהבתם והערכתם של קרוביו, חבריו ויקיריו על המסלול אותו הוא עתיד לעבור.

מה היא המשמעות של מתנות מעוצבות ומקוריות? אילו סוגי מתנות ניתן למצוא ביעלת חן? מי הם הלקוחות של חברת יעלת חן? מה היא הייחודיות של יעלת חן? מי ירכיב ויארוז עבורכם את המתנה ביעלת חן?

מתנה למתגייס היא צריכה להיות ללא ספק מתנה מיוחדת במינה. רבים נוהגים לערוך חיפושים נרחבים אחר בחירת המתנה המיוחדת והמתאימה ביותר עבור המתגייס הטרי. מה שעבד בהצלחה עבור רבים אחרים ללא ספק יעבוד גם עבורכם. מתנה למתגייס של חברת יעלת חן היא המתנה המיוחדת, המעוצבת והמושלמת ביותר שתוכלו להעניק לחייל או לחיילת.

המתנות והמוצרים של יעלת חן הם הפכו להיות שם דבר בעיקר בשל ההשקעה העצומה של צוות הניהול והביצוע של יעלת חן. מושקעת מחשבה רבה וכמו כן מאמצים רבים בבחירת חומרי הגלם ועיצוב המוצרים. טיפול אישי ומקצועי בכל פרט ופרט לטובת היצירה המקורית האיכותית ביותר.

שרשרת עם חריטה לגבר? למה להעדיף את יעלת חן!

בחברת יעלת חן פועלים למען הקהילה. לאורך הרבה מאוד שנים קיים שיתוף פעולה פורה ביותר בין יעלת חן לבין עמותת אופק. שיתוף פעולה זה מאפשר לרבים מבעלי המוגבלויות והנכים של עמותת אופק לעסוק באריזת מוצרי יעלת חן כמו שרשרת עם חריטה לגבר, וכמו כן להרכיבם. חברת יעלת חן גאה בהרבה מאוד לקוחות אשר הפכו להיות לקוחות נאמנים הצועדים ידי ביד עם יעלת חן.

מחפשים מגן הוקרה? רק ביעלת חן!

מגוון מרשים של מוצרים הכולל בין השאר מגן הוקרה, מוצרי יודאיקה, מתנות לימי הולדת, מתנות ייחודיות לאירועים, מתנות לחגי ישראל ועוד.