אמנות יהודית

אמנות יהודית

מה היא המשמעות של יצירת מוצרי אמנות יהודית? איך מייצרים את מוצרי החברה? אילו סוגים של מוצרים ניתן למצוא בחברת יעלת חן? מי מייצר את מוצרי האיכות של חברת יעלת חן?

אין ספק כי הספורט הלאומי בהרבה מאוד בתים ועבור הרבה מאוד אנשים הוא בבחירת המוצר הראוי ביותר אשר יוגש כמתנה לבן או בת הזוג, עבור המשפחה הקרובה והרחוקה או אפילו עבור חוג החברים. על מנת להעניק את המתנה המושלמת חשוב מאוד כי המתנה תהיה מקורית מצד אחד ומן הצד השני שתסמל משהו מיוחד עבור הצד שמקבל את המתנה. מתנת אמנות יהודית היא הפתרון המעולה ביותר עבורכם.

ביעלת חן יש כאמור את הפתרונות המקוריים המעולים ביותר עבור אלה המתלבטים לגבי סוג המתנה שירצו לרכוש. הרבה מאוד מוצרים מיוחדים ביותר אשר מצופים כסף או זהב 24 קראט. שלל מוצרים המיוצרים על ידי טובי המעצבים.

בחברת יעלת חן מקפידים מאוד על איכות המוצר. ביעלת חן מאמינים כי מוצר איכותי הוא כזה אשר צריך להיראות כחדש גם אחרי פרק זמן ממושך ועל כן כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה. מוצרי מתכת יצוקה מעובדים בצורה מיוחדת.

כמו כן ניתן להיעזר בכל אותם מוצרי אמנות יהודית לטובת קידום מכירות של חברות או עסקים כאלה ואחרים. בחברת יעלת חן מאמינים מאוד בעזרה לקהילה ועל כן ישנו שיתוף פעולה פורה בין חברת יעל חן לעמותת "אופק".

יצירות אומנות יודאיקה? למה לבחור במוצרים של יעלת חן?

כאמור חברת יעלת חן פועלת לקידומם של בעלי מוגבלויות ונכים בחברה ועל כן כל מוצרי החברה המיוצרים במפעל הבוטיק של החברה נארזים ומורכבים על ידי החוסים. חברת יעלת חן הוקמה בשנת 1988 וממוקמת במושב תימורים. יצירות אומנות יודאיקה וכמו כן עוד מוצרים רבים אחרים בשלל צבעים וכמו כן בטכניקות שונות כמו צריבה כימית.

ייצור תכשיטים יודאיקה? אילו מוצרים מיוצרים ביעלת חן?

שלל מוצרים מקטגוריות שונות כמו מתנות לגבר ולאישה, מתנות לחגים ולאירועים מיוחדים, ייצור תכשיטים יודאיקה, מתנות לילדים ועוד. ניתן כאמור להתאים את מוצרי חברת יעלת חן על פי התקציב וליהנות ממתנות איכותיות ומרשימות ביותר.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ברכות הבית