מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך

מחזיקי מפתחות עיצובים אפשריים

כל דבר קטן, אם אנחנו רק רוצים, יכול להיות מעוצב בצורה יפה ומרשימה ולשמש לצרכים שלנו, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה סמלית או אחרת. זה נכון כשאנחנו מעוניינים להציע ללקוחות שלנו אמצעים ומוצרים שלנו במסגרת שיווק וקידום מכירות, זה נכון כשאנחנו מעוניינים לתת לחבר או מכר, מתנה קטנה, סמלית וייחודית.

דוגמא קלאסית לכך שכל חפץ, קטן ככל שיהיה, יכול להיות מעוצב בצורה יפה ולשמש אותנו מבחינה רעיונית וכן מבחינה פרקטית, הם מחזיקי מפתחות. לכאורה מדובר בדבר מאוד פשוט, כמעט חסר חשיבות, הרי רובנו משתמשים במחזיקי מפתחות סולידיים, מתוך כוונה שהם לא יפריעו לנו כשאנחנו שמים אותם בכיס שלנו, הרבה פעמים מחזיקי מפתחות נושאים לא רק מפתחות אלא גם שלטים, ואז בשביל לא לשקול יותר מדי, אנחנו בוחרים להשתמש במחזיקי מפתחות קלים ופשוטים, שלא יכבידו עלינו.

ובכל זאת, מי שרוצה להשתמש או להציע לשימוש, מחזיקי מפתחות ייחודים עם עיצובים מגוונים, לא יתקשה למצוא אותם. יש לא מעט חברות ומעצבים שמציעים מחזיקי מפתחות בשלל עיצובים. מדובר הן בעיצובים מודרניים והן קלאסיים, הן עיצובים שיש מאחוריהם רעיון מסוים, אידיאולוגי, ערכי, אומנותי, אמוני או רעיון פשטני יותר שמתבסס על קידום מכירות ותו לא.

דוגמאות למחזיקי מפתחות מעוצבים

אנחנו נציג כאן מספר דוגמאות קלאסיות של מחזיקי מפתחות. הדוגמא הראשונה היא, מחזיקי מפתחות לקידום מכירות, כאן מדובר על מחזיק מפתחות עם לוגו של החברה ופרטי התקשרות שלה. כך בכל מקום בו נהיה נוכל ליצור קשר עם החברה. מחזיק זה אידיאלי עבור חברות וסוכנויות רכב, סוכנויות גרירה, סוכני ביטוח, שירותי בריאות, מנעולנים ופורצים, חשמלאים, אינסטלאטורים, ותחומים אחרים שקשורים לבית ולרכב.

דוגמא קלאסית אחרת באה מעולם האמונה והמיסטיקה, אלו יכולים להיות מחזיקי מפתחות עם תפילת לשלום הבית, חמסות, עין הרע, תפילת הדרך ותפילות אחרות שקשורות בצורה כזו או אחרת לשימוש בנעשה במחזיקי מפתחות.

דוגמא אחרונה היא של מחזיקי מפתחות שמיועדים ליופי, נניח, מחזיקי מפתחות עם בובות, כדורים, דמויות מצוירות, ציורים, סמל של קבוצת ספורט, סמל השלום. מחזיקי מפתחות בעיצובים צבעוניים וקצת יותר מודרניים.

לסיום, אם אתם רוצים למצוא מגוון רחב של עיצובים ודוגמאות למחזיקי מפתחות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הצוות של יעלת חן מתמחה בעיצוב וייצור מחזיקי מפתחות ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.