מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך

מחזיק מפתחות חמסה

על פי האמונה בישראל (כמו גם באזורים אחרים של העולם), חמסה היא קמע שאמור לספק לנו הגנה מלאה מפני עין הרע. זהו אחד הסמלים המוכרים ביותר בהם אנו נתקלים, כאשר אותו קמע שצורתו כף יד עם חמש אצבעות פרושות נמצא כמעט בכל בית ישראלי. האמונה שהקמע הזה מספק מזל מביאה לכך שרבים מעוניינים שהחמסה תהיה עליהם בכל רגע נתון. מחזיק מפתחות חמסה, שיכול בהחלט להיות מחזיק מפתחות עם חריטה אישית, מאפשר להגשים את המטרה הזו.

חמסה בהישג ידך

את החמסה נהוג לתלות בפתחי בתים ועל גבי קירותיהם, במטרה להגן על בני הבית מפני עין הרע כאשר באי הבית נמצאים בתוכו. באמצעות מחזיק מפתחות חמסה, אפשר לקחת את ההגנה הזו מספר צעדים קדימה. את החמסה ניתן יהיה בדרך זו לקחת איתנו לכל מקום אליו אנחנו הולכים, בין אם לעבודה, לסידורים, לבילוי או אפילו לטיול בארץ או בעולם. תחושת הביטחון שלנו בכל אחד מהמצבים האלה צפויה להשתפר פלאים.

כל אדם יכול לרכוש לעצמו מחזיק מפתחות חמסה, אם כי ניתן בהחלט להעניק את המחזיק בתור מתנה לאדם קרוב: מתנה לקראת גיוס לצבא, למשל, או בכל מקרה אחר בו רוצים לשדר ששומרים על מישהו (מה גם שמחזיק המפתחות כשלעצמו הוא שימושי תמיד). ההיבט האישי של המתנה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות החריטה, כך שניתן להוסיף הקדשה על גבי מחזיק המפתחות – ממש כמו במקרה של שרשרת עם חריטה אישית. בדרך זו, המתנה הופכת למרגשת ולמיוחדת פי כמה: חשבו על אמא שמעניקה לבנה את המתנה המרגשת הזו.

כל הסיבות לפנות ליעלת חן

מעוניינים לרכוש מחזיק מפתחות עם חריטה? מחפשים מתנות ייחודיות אחרות? אתם מוזמנים לפנות לחברת יעלת חן, חברה ותיקה שעוסקת בעיצוב ובייצור של מתנות, של מוצרי יודאיקה ושל מוצרי קידום מכירות. החברה פועלת מאז 1988 ונחשבת לשם דבר בתחום בישראל. היא מספקת מוצרים איכותיים, המעוצבים על פי צרכי הלקוחות הספציפיים ועומדים בדרגות האיכות הגבוהות ביותר.

יעלת חן מתמחה בהתאמה האישית של המתנות, הן במקרה של מחזיק מפתחות חמסה, הן במקרה של שרשרת עם חריטה אישית והן במוצרים רבים אחרים. גם לאחר ההפקה האישית של המתנה נותר המחיר שלה שווה לכל כיס.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מתנה למתגייס