בתי מזוזות מעוצבות

בתי מזוזות מעוצבות

איך בוחרים את המוצר המשתלם ביותר? איך בוחרים מתנה? מה היא השיטה המיוחדת בה מייצרים את מוצרי יעלת חן? מי הם העושים במלאכה בחברת ייצור המתנות, יעלת חן?

אין ספק כי מתנה אשר מוענקת מתוך אהבה גדולה ומתוך נתינה גדולה היא המתנה היפה ביותר בלי קשר לתוכנה. אולם על מנת להמחיש עד כמה חשוב להעניק לכם את המתנה יש לבחור את המוצר אשר יסמל ויזכיר לאדם לו הענקתם את המתנה בכל בוקר מחדש עד הוא חשוב לכם. בתי מזוזות מעוצבות הן ללא ספק אחת המתנות המרשימות ביותר אותו תוכלו להעניק לכל מי שאתם אוהבים.

בתי מזוזות מעוצבות הם מתנה מאוד פרקטית. בית מזוזה מעוצב ואיכותי הוא ללא ספק ישנה לגמרי את המראה של אותה הדלת, בין אם היא דלת חיצונית או פנים ביתית. כמו כן אותן בתי מזוזות מעוצבות הן מתנות אשר יכולות להתאים לכל מיני סוגי אירועים החל מאירועים חנוכות של בתים ועסקים ועד מתנות המוענקות בחגים או לאירועים משפחתיים כאלו ואחרים. בתי מזוזה מסמלות את הרעיון המרכזי שהוא שמירה על הבית ועל כל יושביו.

בחברת יעלת חן מקדישים מחשבה מרובה לכל פריט ולכל מוצר אשר מיוצר. כמו כן המוצרים של יעלת חן מיוצרים בטכניקות מתקדמות ביותר ונעשה שימוש בחומרי הגלם המעולים ביותר. ביעלת חן ניתן למצוא מוצרים שונים המצופים בכסף  אמיתי ואיכותי וכמו כן בזהב 24 קראט. בין יתר השירותים של יעלת חן הוא היכלות לייצר מוצר ייחודי ומותאם אישית לכל לקוח.

מי הם המרוויחים הגדולים מרכישת מוצר כזה או אחר ביעלת חן?

יעלת חן פועלת לאורך שנים בשיתוף עם עמותת אופק ותומכת בנכים ובעלי מוגבלויות כחלק בלתי נפרד מהעשייה למען הקהילה של יעלת חן. החוסים מועסקים במפעל הייצור של יעלת חן כמרכיבים של המוצרים השונים וכמו כן כאורזים.

מי הם לקוחות יעלת חן?

בין השאר ניתן למצוא לקוחות עסקיים רבים המעוניינים מוצרי פרסום לעסק או לארגון שלהם. כמו כן לקוחות פרטיים רבים. מוצרי יודאיקה, מתנות לחגים, מתנות לחיילים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חמסה עם ברכת הבית