סימניות מעוצבות

סימניות מעוצבות

כמה עולה סימניה מעוצבת? מה היא הייחודיות של המוצרים של יעלת חן? מי הם הלקוחות של חברת ייצור התכשיטים והמתנות, יעלת חן? מי מייצר עבורכם את המוצרים בחברת יעלת חן?

כאשר בוחרים מתנה כזו או אחרת לבן או בת הזוג או אפילו לאנשים היותר קרובים או רחוקים חשוב מאוד לדעת כי אכן אותה המתנה תהיה פרקטית. כמו כן כאשר מדובר במוצר כזה או אחר אשר ישרת את הלקוח לצורכי פרסום, מומלץ מאוד להשקיע את כספכם המתנה או מוצר פרסומי אשר יהיה בו שימוש לאורך תקופה ארוכה. אין ספק כי סימניות הן מהמתנות היותר מיוחדות והמרשימות שתוכלו להעניק ליקיריכם.

מתנות מסוג כזה או אחר צריכות להיות איכותיות. ניתן לבחור מתנות כמו סימניות מעוצבות בעיצוב אישי ומותאם לכל לקוח ולקוח. מתנות מעוצבות באופן אישי יכולות לכלול הקדשות או לוגו כזה או אחר עם שם העסק או הארגון שלכם.

בין אם אלו סימניות מעוצבות או כל מוצר אחר חשוב לדעת כי הוא נעשה מהחומרים האיכותיים ביותר. ביעלת חן מקדישים ימים כלילות בפיתוחם של מוצרים מעולים אשר מורכבים אך ורק מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. כמו כן השיטה הנהוגה לייצור המתנות והמוצרים היא שיטת הצריבה הכימית. מוצרי יעלת חן מצופים ברובם בכסף טהור או בציפוי זהב איכותי ביותר. סימניות מעוצבות וכמו כן כל שאר המוצרים מיוצרים באהבה ובתשוקה.

למה לבחור דווקא בחברת ייצור המתנות יעלת חן?

לחברת יעלת חן שיתוף פעולה פורה לאורך שנים ארוכות עם עמותת אופק. ביעלת חן מועסקים נכים ובעלי מוגבלויות בשלל פעילויות ועיסוקים וביניהם אריזתם של המוצרים השונים והרכבתם. חברת יעלת חן רואה בשיתוף פעולה חשוב זה כחלק בלתי נפרד מפעילותה ותרומתה לחברה ולקהילה. כמו כן חברת יעלת חן מקפידה על רמת שירות גבוהה ביותר לטובת שביעות רצונם של הלקוחות.

עם השנים נוספו עוד ועוד מוצרים נוספים. בין השאר ניתן למצוא מתנות ומוצרים לחיילים, מוצרי יודאיקה כמו פמוטים מעוצבים, בתי מזוזות, יד לספר תורה ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אצבע לספר תורה