פמוטי נסיעה

פמוטי נסיעה

הענקת מתנה היא ללא ספק הרגע הקטן והמאושר הן של מקבל המתנה והן של מעניק המתנה. ישנן הרבה מאוד סיבות שבגינן ניתן להעניק מתנה כזו או אחרת ועל כן חשוב מאוד לדעת ובחור את המתנה המתאימה ביותר לאותו רגע ייחודי. לא אחת קורה שישנה התלבטות גדולה מאוד לגבי בחירת המתנה. אין ספק כי קטלוג המוצרים של יעלת חן יכול בהחלט להקל על הבחירה.

מה היא המשמעות של ייצור תכשיטים מקוריים? מי מתכנן ומייצר את המוצרים של יעלת חן? מי הם לקוחות יעלת חן? איך בוחרים את מוצרי האומנות האיכותיים ביותר לטובת קידום מכירות?

פמוטי נסיעה זו אחת המתנות המרהיבות והמיוחדות ביותר עבור כל בית יהודי. פמוטים הם מסוג המתנות אשר ניתן להעניק אותן בכל מיני רגעי אושר כמו כניסה לבית חדש, מתנה לחגי ישראל או סתם מתנה של מחווה ורצון טוב.

לאחר שבחרנו את אותם פמוטי נסיעה הגיע הזמן להבין מה היא המשמעות של ייצור פמוטים או כל סוג מוצר אחר ביעלת חן. עבור יעלת חן פמוטי נסיעה ממש כמו כן כל מוצר אחר הוא האומנות אשר מושקעת בה כמות בלתי מוגבלת של אהבה ואיכות. כמו מוצר מתוכנן היטב וכמו כן כל מוצר נעשה מהחומרים המעולים והאיכותיים ביותר. תכשיטי ומוצרי יעלת חן מצופים בכסף אמיתי ואיכותי או בזהב 24 קראט.

אילו עוד משמעויות יש לרכישת מוצרים בחברת ייצור המתנות יעלת חן?

חברת יעלת חן משתפת פעולה זה מספר שנים על עמותת אופק. שיתוף פעולה זה מאפשר להרבה מאוד בעלי מוגבלויות ברמות שונות להיות מועסקים בחברת יעלת חן. בין השאר אותם נכים ובעלי מוגבלויות עוסקים בהרכבתן של המוצרים השונים וכמו כן עושים במלאכת האריזה. ביעלת חן עושים שימוש בשיטת הצריבה הכימית לייצור המתנות והמוצרים השונים.

מי הם לקוחות יעלת חן?

כאמור ניתן למצוא מגוון עשיר מאוד של מוצרים החל ממוצרי יודאיקה הכוללים פמוטים ומזוזות, אצבעות לספר תורה וברכות בית ועוד. מוצרי יעלת חן מותאמים לצורכי קידום מכירות של חברות ועסקים וכמו כן מוצרים לפרטיים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

סימניות מעוצבות