מתנות לתיירים

מתנות לתיירים

ישראלים הם לא התיירים היחידים שרוכשים מתנות בדמות תכשיטים או קישוטים אחרים מאותה מדינה בה הם מבקרים. הנוהג הזה קיים בכל העולם בקרב תיירים מכל העולם. אמריקאי שנוסע ללונדון יקנה קישוט בדמות הביג בן, צרפתי שיסע לארה"ב יקנה קישוט עם פסל החירות עליו, אנגלי שיגיע לצרפת יגנה בוודאי סיכה עם ציור של מגדל אייפל שתקשט את דש בגדו.

מתנות לתיירים הן דבר נפוץ מאוד בכל העולם ובפרט בישראל. אנחנו יכולים למצוא לא מעט חנויות שמציעות מתנות לתיירים, בעיקר בערים כמו ירושלים, תל אביב, חיפה, צפת וכן במקומות שנחשבים קדושים לנצרות כמו נצרת. בין המתנות אפשר למצוא גם סיכות מעוצבות למדים עם מגוון דוגמאות וקישוטים, שרשרת כסף עם חריטה של שם המקום או שם פרטי, וכן תכשיטים וקישוטים אחרים.

אנחנו יכולים למצוא חנויות של מעצבים עצמיים אשר מציעים מתנות לתיירים, שם הם מציגים את מרכולתם אשר כוללת מתנות ותכשיטים אותנטיים שמטרתם לתת לתיירים משהו מן המקום, כך למשל, חמסות, עין הרע, מגן דויד, יונת שלום, חנוכייה, ברכה דתית, ועוד. הרעיון הוא לתת לתייר משהו ישראלי למזכרת, משהו שיגרום לו להתגעגע למקום, ולשמור אותו בליבו.

לצד חנויות של מעצבים עצמיים אפשר למצוא גם חנויות יותר רחבות, כאלה שמציעות מגוון רחב של מוצרים לתיירים, למשל ספרים, מפות, כובעים, חולצות ועוד. שם בין היתר נמצא גם שרשרת כסף עם חריטה או סיכות מעוצבות למדים. כלומר התכשיטים כשלעצמם הם חלק ממכלול של מוצרים שנמכרים בחנות אך הם לא הדבר היחידי.

בדרך כלל תיירים מעדיפים לקנות מתנות לעצמם או לבני משפחתם שנשארו בבית אצל מעצבים פרטיים, עצמיים ופחות בחנויות של תיירים, גם בגלל האיכות וגם בגלל המחיר. כל אחד רוצה לחזור עם מתנה אותנטית, יפה ואמיתית ולא עם מתנה שהוא יכול לרכוש בכל חנות ליד הבית, אפילו שנכתב שהיא מישראל.  חשוב לציין, חנויות עם מתנות לתיירים יש להן ערך הרבה פעמים להציג את פניה של המדינה, ולכן גם למתנות אשר נמכרות באותן חנויות יש ערך הרבה יותר מערך כספי בו הן נמכרות.

אם אתם מחפשים מקום לרכוש מתנות לתיירים אשר מגיעים ארצה כאורחים שלכם, אתם מוזמנים לפנות אל יעלת חן. באתר של יעלת חן תוכלו למצוא מגוון מתנות, כולל תכשיטים ייחודיים אשר תוכלו לרכוש בקליק אחד. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות המקום ולקבל הצעת מחיר עוד היום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מתנות לדתיים