מתנות מישראל

מתנות מישראל

כל אדם שחי בחו"ל שנים רבות, כאשר מגיעים אליו אורחים שמח לקבל מתנות מישראל, לא מדובר במתנות רגילות כמו אלו שנהוג לרכוש למארחים בדרך כלל אלא מתנות בעלות משמעות דתית, לאומית, וכן בעלות משמעות אישית קרובה, משמעות שמזכירה את הבית, את המשפחה, חברים, שכונה, כל דבר שיש בו ניחוח מסוים של זיכרון מהעבר הרחוק.

מתנות מישראל מתחלקות לכמה רבדים ישנן מתנות יודאיקה בעלות הקשר דתי, כאן אם רוצים לעשות את הקשר לישראל אז בוודאי נרכוש מתנות שיש בהן משהו מירושלים, ים המלח, חברון, תל אביב ועוד, מתנות אחרות בדרך כלל יעסקו ביהדות באופן רחב יותר, אוניברסאלי. רובד אחר של מתנות מישראל הן כאלה שיש להן קשר למקום בלי התייחסות דתית, למשל, מתנות שקשורות למקומות בישראל (תמונות של נופים, ספרים, וכדומה), לצבא, למלחמות ולהיסטוריה של מדינת ישראל וארץ ישראל. מתנות אלו יכולות לבוא בצורות שונות, החל משרשרת עם חריטה אישית או מחזיקי מפתחות ממתכת. כמו כן אפשר למצוא מגוון מתנות בעלות ייחודי אישי יותר, למשל שרשרות ועגילים שיש בהן משהו ישראלי מצד אחד ומצד שני משהו אישי ייחודי.

מתנות מישראל הן מתנות שתמיד גורמות לאנשים אשר גרים מעבר לים להתרגש, ואגב לא מדובר רק בישראלים לשעבר או ביהודים, אלא גם באנשים נוצרים אשר קשורים לישראל מסיבות דתיות ואחרות וכן לאנשים שאין להם קשר רגשי או דתי לישראל אך הם שמחים לקבל מתנה מ"הארץ המובטחת". לכן אל תהססו אם אתם נוסעים למקום מעבר לים, להביא מתנה ייחודית מישראל, מתנה בעלת הקשר דתי או מתנה אחרת שקשורה בצורה כזו או אחרת לישראל.

כמו שניתן להבין, ניתן למצוא מגוון מתנות החל מתכשיטים, כלי בית מוצרים וכלים שימושיים, דוגמא מחזיקי מפתחות ממתכת וחפצים אחרים, כל אחת מהמתנות יכולה להיות יפה, שימושית ומרגשת, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לבחור את המתנה שנראית לנו הכי מתאימה למי שמקבל אותה ומבטאה בצורה הכי יפה את המשמעות של מדינת ישראל.

אם אתם מחפשים מתנות מישראל, כאלה שעוצבו ויוצרו בישראל ומסמלות אותה, אתם מוזמנים לפנות ליעלת חן, המקום בו תוכלו למצוא מגוון מתנות מסוגים שונים אשר מבטאים את הרוח הישראלית האמיתית. ביעלת חן תוכלו לרכוש מתנות מישראל לחבריכם בעולם בקליק אחד, כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר החברה ולבחור את המתנה המתאימה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מתנות לתיירים