חמסות מעוצבות

חמסות מעוצבות

למה לבחור דווקא בחמסות של חברת יעלת חן? איך ניתן לשווק טוב ביותר את העסק שלכם? מה הוא הסגנון המיוחד של חברת יעלת חן? מה המיוחד בשירות של יעלת חן?

על מנת להגיע אל הלקוח, להגיע אל ליבו חשוב להיות יצירתי. בחירה במוצרי פרסום איכותיים ומיוחדים ללא ספק יקדמו את המוצר שאותו תרצו לשווק וכמו כן את העסק או השירות שלכם. חמסות מעוצבות לטובת קידום מכירות הוא ללא ספק הפתרון היעיל ביותר והמושלם ביותר. כעת כל מה שנשאר הוא לפנות אל חברת ייצור המתנות הטובה ביותר על מנת לייצר את אותה חמסה עם לוגו לטובת פרסום יעיל ומשמעותי.

אולם חמסות מעוצבות של חברת יעלת חן אינן משמשות רק לצורכי פרסום. אין ספק כי מתנה איכותית הינה מתנה אשר יוצאת מן הלב ונכנסת אל חדרי הלב. בחמסה יש סמליות רבה ועל כן ניתן לעשות שימוש במתנה זו כמתנה לטובת שמירה על ביטחונם ושלומם של החיילים, מתנה מושלמת לבן משפחה אהוב, מתנה לעסק או לבית חדש וכולי.

לפני שבוחרים מוצר כזה או אחר יש להכיר ולהבין מאילו חומרים עשוי אותו המוצר. חברת יעלת חן עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר על מנת לייצר את המוצר הטוב ביותר וכמו כן נעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. בין השאר ניתן למצוא מוצרים בעלי ציפויי זהב של 24 קראט וכמו כן חמסות מעוצבות עם ציפויי כסף אמיתי.

מחזיק מפתחות חמסה? למה לבחור במוצרים של יעלת חן?

כל מחזיק מפתחות חמסה או כל מוצר אחר שנמכר הוא גם סוג של תרומה לקהילה. יעלת חן פועלת בשיתוף פעולה עם עמותת "אופק" לטובת קידומם ושילובם בחברה של בעלי מוגבלויות רבים. חוסים אלו עובדים כחלק בלתי נפרד ממערך עובדי החברה ותורמים את חלקם באריזת המוצרים וכמו כן בהרכבתם.

חמסה עם לוגו? פנו אל יעלת חן!

חברת יעלת חן פועלת במושב תימורים כבר משנת 1988. מייצרת באומנות מגוון מרשים של מוצרים כמו: מחזיקי מפתחות ארץ ישראל, מתנות יודאיקה, סטנדים ליין, מתלה ברכת הבית ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אמנות יהודית