מוצרי יודאיקה

מוצרי יודאיקה

מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור את המתנה המושלמת? מה המיוחד בחברת יעלת חן? עבור מי מתאימות המתנות של חברת יעלת חן? מי הם הלקוחות של חברת יעלת חן?

אין ספק כי מוצרי יודאיקה מסמלים משהו מיוחד במינו. יודאיקה נכונה לאזרחי מדינת ישראל וכמו כן הרבה מאוד תיירים יהודיים הפוקדים את המדינה ונהנים ממוצרים וממתנות המסמלות את התרבות והדת היהודית. מתנות אלו יכולות להיות נכונות למגוון רחב מאוד של אירועים כמו מתנות יהודיות לחיילים, מתנות יהודיות לאירועים משפחתיים כמו ברית, חתונה או בר מצווה, מתנות לחנוכת בית או עסק, מתנות לחגים ועוד.

מוצרי יודאיקה מסמלים כאמור משהו מאוד ספציפי ומיוחד. אולם לפני שמחליטים לרכוש מוצר כזה או אחר בחברת יעלת חן חשוב מאוד להבין כי הרבה מעבר לרכישת המוצר יש כאן גם עניין של תרומה לקהילה. חברת יעלת חן משתפת פעולה עם עמותת "אופק". עמותה זו עוזרת לשילובם של נכים ובעלי מוגבלויות כאלו ואחרות בחברה. חברת יעלת חן מעסיקה את אותם בעלי מוגבלויות בעבודת האריזה וכמו כן בעבודת הרכבת המוצרים השונים המיוצרים במפעל הבוטיק של החברה.

כמו כן חשוב להבין כי עבור הצוות המייצר והמעצב של המתנות השונות ביעלת חן איכות המוצר היא בראש סדר העדיפויות. מוצרי יודאיקה מיוצרים בעזרת חומרי הגלם אשר נבחרים בקפידה על מנת לאפשר את המוצר הראוי והאיכותי ביותר.

מתנות לחגים? למה דווקא ביעלת חן?

יעלת חן נוסדה בשנת 1988. מאז פועלת במושב תימורים שבדרום המרץ לייצור מוצרים מעולים, איכותיים ומגוונים. בין השאר ניתן למצוא מוצרים מיוחדים אשר יכולים להתאים לשיווק ולפרסום חברות ועסקים. ייצור מוצרים בטכניקות שונות כמו צריבה כימית, מוצרי מתכת יצוקה ועוד. ייצור מוצרים בצורה מהירה ביותר, עמידה בלוחות הזמנים לשביעות רצון הלקוחות.

מחפשים מחזיק מפתחות עם הקדשה? רק ביעלת חן!

כאמור מגוון מוצרים אשר מתאימים ללקוחות פרטיים וכמו כן הרבה מאוד לקוחות גדולים כמו חברות וארגונים. בין השאר ניתן לבנות ולייצר מוצרים ספציפיים וייחודיים לחיילים כמו מחזיק מפתחות עם הקדשה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מחזיקי מפתחות