ברכות הבית

ברכות הבית

מה היא הדרך הטובה ביותר להביע את אהבתכם? איך בוחרים מתנה לחנוכת בית? אילו מוצרים ניתן למצוא בחברת יעלת חן? למה כדאי לרכוש את מוצרי חברת יעלת חן?

אין ספק כי אחת המתנות היפות ביותר שכל אחד ואחת יכולים להעניק לבני משפחתם או לאנשים האהובים עליהם הן מתנות ייחודיות המיוצרות על ידי אנשים מיוחדים. ללא ספק מתנות כמו ברכות הבית הן מתנות חוצות מגזרים וגבולות ויכולות להתאים לכל אחד ואחת. כמו כן ניתן לבחור את המתנה שלכם ואת הרעיון לסגנון אותן ברכות הבית על פי הדמיון והרצון שלכם.

ישנה חשיבות רבה מאוד לאיכות המוצר. בחברת יעלת חן עושים שימוש בחומרי הגלם המעולים ביותר, ציפוי של כסף אמיתי וזהב ישדרגו משמעותית את המוצר. ברכישת מתנה כזו או אחרת חשוב לנו כי המתנה תחזיק מעמד לאורך זמן רב ועל כן מושקעת מחשבה מקצועית עמוקה בבחירת חומרי הגלם.

בחברת יעלת חן עושים מאמצים רבים על מנת למצוא את הרעיונות המקוריים ביותר לכל סדרות המתנות והמוצרים. ברכות הבית מיוצרות בשלל סגנונות וצבעים מרהיבים, כמו כן ניתן ליהנות ממתנות במיוצרות בטכניקות שונות וחדישות כמו טכניקת הצריבה הכימית.

ביעלת חן מאמינים בתרומה לקהילה ועל כן במפעל הבוטיק של חברת יעלת חן פועלים באהבה גדולה ובמקצועיות בעלי מוגבלויות ונכים אשר מבצעים את מלאכת הרכבת המוצרים ואריזתם.

ברכת הבית באנגלית? למה דווקא יעלת חן?

כאמור חברה זו הוקמה בשנת 1988 מאז מייצרת הרבה מאוד מוצרים ייחודיים ומקוריים. לחברת יעלת חן יש הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים אשר נהנים ממתנות איכותיות ביותר כמו ברכת הבית באנגלית ועוד. כמו כן הקפדה על תודעת שירות מעולה. בחברת יעלת חן מקפידים מאוד על מחירים מעולים לשביעות רצון הלקוחות לאורך כל הדרך.  

ברכת הבית מעוצבת? אילו עוד מוצרים ניתן לרכוש ביעלת חן?

מגוון מרשים ומיוחד מאוד של מוצרים מקטגוריות שונות כמו: מוצרי יודאיקה, תכשיטי יוקרה, חמסות מעוצבות, מתנות לטובת חנוכת בית, ברכת הבית מעוצבת, מתנות מיוחדות לגבר ולאישה, מתנות לחגי ישראל ועוד. אחריות מלאה על כל המוצרים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

חנויות יודאיקה